Hrníčky, hrnky

Hrníčky, hrnky. Na kávu, čaj či dětem na kakao. No a nebo i na něco jiného, že :) Občas.

Čas od času se stane, že je potřeba změna. Buď prostě chci a nebo potřebuji. 

Chci - protože se mi už nelíbí co mám doma (teď nemyslím chlapa ... to je přeci jen na delší rozmýšlení :))), chci jiné barvy, už se mi to prostě nehodí. 

Potřebuji - protože mi jich děti rozbily už tolik, že mám skoro každý hrnek jiný :))) No a nebo chci někomu udělat radost. Dárek k svátku, narozeninám či dárek k vánocům.

Hrneček je potřeba v každé domácnosti. Hrnek v kanceláři nesmí chybět. Hrníček s originální designem je dárek, který potěší a nebude jen dekorací na stole.

Udělej Si Radost ... USiRa

Naše HRNÍČKY :)

Na potisk hrníčků používáme různé technologie. Aplikujeme vinylové aplikace a používáme sublimační tisk, Infussible Ink při kterém se potisk stává součástí materiálu - jednoduše řečeno:) 

Používáme hrníčky z měkké keramiky a prémiové kvality o různých kapacitách. Většinou 350ml či 425ml, NOVĚ i bílé stohovatelné hrníčky o kapacitě 295,7ml :)

No a vzhledem k technologii jsou bílé. Tedy krom "kouzelných" hrníčků. Technologie použita stejné, ale v základu jsou hrníčky černé, ale když je zalejete horkou vodou ... objeví se skrytý obrázek:) 

Chcete některý ze vzorů na kouzelném hrníčku a nemáme ho v nabídce? ... napište nám:)


Hrníčky, hrnky s originální potiskem

Kategorie