Bytové doplňky, dekorace a drobné dárky.

Dekorace a bytové doplňky do bytu jednoznačně patří. Zútulní prostor, navodí atmostéru. Udělají náš domov hezčí:) Drobnými dárky radost uděláte. 

Pověste na zeď nové hodiny. Do chodby nástěnnou dekoraci - např. Strom života. Do kanceláře umístěte novou jmenovku na stůl či stolní hodiny s motivačním citátem či Vaším logem.

Oživte domácnost, byt, kancelář či dětský pokoj s bytovými doplňky a dekoracemi od nás. Udělej Si Radost ... Vaše USiRa.

Vyberte si z naší nabídky dekorací, bytových doplňků a drobných dárků:

Kategorie

Bytové doplňky a dekorace zvýrazňují skryté kvality, harmonizují atmosféru v místnosti či upoutávají pozornost. Mají nenápadné kouzlo a dají se použít mnoha způsoby. Každý z nás je jinak odvážný i co se týče dekorování prostor:) Někdo má raději klasiku, někdo se nebojí originálních a výrazných dekorací. Někdo má raději tmavší barvy a někdo rád zářivé:) Každý dle svého vkusu:) 

K výrobě našich dekorací využíváme převážně topolové dřevo. Ale najdete u nás i prkénka a pod-tácky z exotických dřevin - z Akácie a také z Bambusu. Dekorativní výrobky a drobné dárky u nás naleznete i z pryskyřice a jiných litých hmot. 

Dřevo bylo, je a bude jedním z přírodních materiálů, který vždy podtrhne styl domácnosti. Stylový nádech struktury dřeva je jedinečný.

Korek má zase jedinečné vlastnosti a nejen pro ně se stává stále více populární. Mimo jiné jde o přírodní a ekologický produkt, o obnovitelnou surovinu, je 100% recyklovatelný a znovu použitelný, nezapáchá, neuvolňuje nebezpečné částice a je vysoce odolný.