Poděkování paní učitelce - slunečnice

Novinka

Blíží se nám konec školního roku a vy také přemýšlíte co dát jako poděkování paní učitelce? Kde koupit vhodný dárek nebo kde si ho nechat vyrobit?

Už nemusíte hledat. Objednejte u nás. Stačí do poznámky napsat jméno dítěte a originální, osobní dárek je na světě. A jakou udělá radost. Paní učitelka vždy bude vědět, že tento dárek je od Vašeho dítka:)

Gravírované přání zahřeje u srdíčka a poslouží i jako hezká dekorace. Součástí dárku je vyobrazený stojánek. Dodáváno rozložené - ale nebojte, složení je velice jednoduché - pacičky do podstavce a na podstavec plaketku a je hotovo.

Přání dárkově zabalíme, takže budete mít vše připraveno k předání.

Vzhledem k tomu, že se jedná o produkt na zakázku s konkrétním jménem je vyžadována platba předem. 

Materiál: topolová překližka 4mm, broušeno

Rozměr: podstavec 18x5 cm/ plaketka 20x15 cm

195,00 Kč

Krásné osobní věnování je mnohdy mnohem cennější než drahý dárek. Člověk tak dává najevo náklonnost dotyčnému, kterému je dárek věnován. Ať už je věnování určeno k zavěšení či umístěno ve stojánku zahřeje u srdíčka pokaždé, když se na něj obdarovaný podívá a hlavně vždy bude vědět od koho dárek dostal. Nevybledne, neuschne, bude dělat radost dlouhou dobu.

Sháníte dárek s osobním věnováním? 

Líbí se Vám nějaký motiv a výrobek na našich stránkách a chcete ho mít s osobním věnováním? Dát ho jako dárek kamarádovi, manželovi, manželce, babičce, příteli, partě kamarádů či šéfovi? Ozvěte se :)